Akatsuki

10. května 2012 v 20:36 | George HeyDuck
Jedná se o malou skupinu shinobi, kteří usilují o několik alternativních cílů a zodpovídají se jejich vůdci. Někteří prahnou po moci, penězích či klidu a každý z členů je v organizaci kvůli jinému cíli, k dosažení cílů používají svou sílu, která mnohdy přesahuje lidské chápání. Základ organizace byl sestaven z 10 jedinců, každý se svým unikátním prstenem a dle prstenu a prstu na němž prsten nosí měl i svou pozici na kacířském démonovi. Jedná se o vůdcovu techniku, která pohlcuje chakru, nejedná se zde ale o jen tak ledajakou chakru, Akatsuki loví ocasé démony a jejich Jinchuuriki, kterým z těl vytahují chakru démonů, kterou mají v úmyslu použít. Způsob použití se v průběhu příběhu mění, vesměs jde o využití ohromné síly pro ukončení problémů, válek a nepokojů ve světě shinobi. Členové:
 1. Pein (Nagato)
 2. Deidara
 3. Konan
 4. Itachi
 5. Zetsu
 6. Orochimaru
 7. Kisame
 8. Kakuzu
 9. Hidan
 10. Sasori
 11. Tobi
Zajímavosti:
 • Orochimaru se rozešel s ideologií Akatsuki a proto je opustil, dlouho byl jejími členy hledán.
 • Po smrti Sasoriho byl oficiálně přibrán do řad Akatsuki Tobi, který získal i Sasoriho prsten, Tobi je dlouhou dobu záhadná, vtipná a divná postava.
 • Akatsuki = V překladu "Rozbřesk"
- SPOILEROVÁ část článku (Výskyt informací z anime) -Pein, vůdce Akatsuki je hlavní členem, rozdávající úkoly ostatním členům, avšak nakonec se ukazuje, že ten, kdo opravdu stojí za záměry Akatsuki je Uchiha Madara, shinobi, který bojoval s Prvním Hokagem a měl být již dávno po smrti. V průběhu děje se ukazuje jeho opravdový záměr a nebojí se k uskutečnění svých plánů použít cokoliv. Po smrti Itachiho, který byl zabit svým bratrem Sasukem, se k Akatsuki přidala skupina čtyř nových rekrutů Sasuke, Suigetsu, Karin a Juugo. Vzhled všech členů Organizace Akatsuki a jejich znaky prstenů.
deidara-ico
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama