Minato Namikaze

27. června 2012 v 15:33 | George HeyDuck |  Postavy

Popis


Namikaze Minato, nazýván též "Žlutý Blesk z Listové", byl Čtvrtým Hokagem a říká se o něm, že je to největší ninja, který se kdy v Listové narodil. Měřil 179,2 cm a vážil 66,1 kg.

ZAPEČETĚNÍ


Zapečetil Kyuubi (Devítiocasou lišku) uvnitř Uzumaki Naruta, čímž sice ochránil Konohu, ale sám kvůli tomu musel zemřít. Nikdy si nepřál, aby Naruta viděli jako schránku, do které Kyuubi zapečetil, ale jako hrdinu, který zachránil vesnici od zničení démona. Vesničané však v Narutovi viděli jen hrozbu, devítiocasého démona a proto ho hluboce nesnášeli. Jediný, kdo ho uměl ze začátku pochopit a rozuměl jeho problémům byl Třetí Hokage a mistr Iruka.

Pozor: Následující část textu může obsahovat vyzrazení děje a osudu postavy!

ODHALENÍ


Při souboji Naruta s Peinem se dozvídáme, že Minato byl otcem Uzumaki Naruta. Jeho družkou a matkou Naruta byla Uzumaki Kushina.

JEHO TÝM


Minato byl sensei bývalého týmu 7, ve kterém byl Hatake Kakashi, Uchiha Obito a Rin. Byl velice spravedlivý a pro svůj tým se uměl obětovat za cenu vlastního života stejně jako později Kakashi.

TECHNIKY


Minato vytvořil velice užitečné a ničivé techniky. Jednou z nich byla technika Létajícího boha hromu. Nebo známá zakázaná technika Shiki Fuujin, při které může osoba zapečetit duši člověka, ale za to musí obětovat svůj život. Poslední a velmi známou je Rasengan, který nedokázal plně rozšířit, to až jeho syn Naruto Uzumaki vytvořil pomocí větrné chakry Fuuton: Rasen Shuriken
zdroj: Postavy.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama