Uchiha Fugaku

27. června 2012 v 19:58 | George HeyDuck |  Postavy

Fugaku UchihaUchiha Fugaku


Věk
40 Let
Pohlaví
Muž
Druh
člověk
Titul
Jounin
Karma
Kladná
Autor
Masashi Kishimoto
Hraje
Kenji Hamada, Hiroshi Matsumoto, Doug Stone, Wally Wingert
Blízcí
Uchiha Itachi, Uchiha Sasuke
Výskyt
Naruto

Popis

Fugaku Uchiha je otec Sasukeho a Itachiho Uchihi. Je z klanu Uchiha, který vlastní oko jménem sharingan. Sharingan je schopnost, kterou může bojovník předpovídat, jaké jutsu chce na něj protivník použít.

Vždy, když jeho prvorozený syn Itachi něco uměl, zněla od Fugaku pochvala: "Jsi otcův pravý syn". Sasukemu to ze začátku vůbec neříkal, a proto si Sasuke myslel, že ho nemá rád. Ale to tak vůbec nebylo, Sasukeho otec Fugaku Uchiha jen neuměl projevovat city k Sasukemu. Všude o něm jinak mluvil.

Pozor: Následující část textu může obsahovat vyzrazení děje a osudu postavy!

Jednoho dne chtěl umět Sasuke foukat oheň z úst. Fugaku ho tedy zavedl k rybníku, kde mu ukázal, jak tato tradiční ohnivá technika Uchihů funguje a dál Sasuke trénoval sám. Napřed mu to nešlo, ale když už se mu to povedlo, tak tam přivedl svého tátu. Ukázal mu to a čekal, co na to řekne. Fugaku se otočil a vypadalo to, že Sasukeho neuzná, ale pak řekl: "Jsi otcův pravý syn", což Sasukeho samozřejmě potěšilo.

Když byla schůze klanu Uchiha (nejspíše o převratu nad Konohou), tak tam Itachi nepřišel. Měl totiž rád svou vesnici, a proto ho nasadili jako špeha, aby hlídal svůj vlastní klan, který chystal převrat. Členové klanu Uchiha ho podezírali, ale on se uměl dobře obhájit a navíc se ho zastal jeho otec Fugaku, který mu po konci schůze vynadal.

Poté musel Itachi až na Sasukeho všechny Uchihy zabít a tak Fugaku umírá rukou svého syna.
Postavy.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama