Uchiha Itachi

27. června 2012 v 19:52 | George HeyDuck |  Postavy

Obecné Informace (29let)

-Jméno ITACHI je v překladu "Lasička"
-Ve znamení "Blíženci"
-Krevní skupinu má "AB"
-Výška je 175,2 cm
-Váha 57 kg
-Pochází z původní vesnice zvané "Konohagakure" (Listová)
-Vládne schopností "Sharinganu" klanu Uchiha.
-Jeho oči jsou stále rudé se zapnutým Sharinganem. Jen málokdy je možné ho vidět s normální barvou jeho očí… a to protože svůj Sharingan téměř nikdy nevypíná.
-Chladný pohled, kterým mrazí každého, je jen pouhou zástěrkou jeho skutečné osobnosti. Tak, jak dokáže být krutý, umí i milovat.
-Jeho prsten který nosí na pravém prsteníčku se jmenuje "Suzaku" - (Nachový pták)

Osud a osobnost

Je to ninja třídy S a patří do známé vraždící shinobi organizace Akatsuki. Vlastně tam pracoval jako špion. Patří k nejsilnějším ninjům vůbec. V týmu je spolu s Kisamem, s nímž vychází lépe než ostatní členové se svými kolegy. Je také velice dobrý v genjutsu a ninjustsu. Sharingan ovládl již v osmi letech, což je velice nezvyklé. Ve svých 13 se stal velitelem jednotky Anbu (kapitán) a později členem Akatsuki.

Pozor: Následující část textu může obsahovat vyzrazení děje a osudu postavy!

Itachi Uchiha byl v prvních dílech Naruta považován za záporáka. Jak už jistě víte, je to bratr Sasukeho Uchihy. Sasuke se zapřísáhl, že jej zabije jen, co bude dostatečně silný. Každopádně se věci mají tak. Když byl Sasuke malý, jeho bratr celý klan (rodinu) vyvraždil. Až na jednoho člena a tím byl právě Sasuke. Itachi řekl, že až bude silný, má za ním přijít a pomstít se mu. To také Sasuke ve svých 15letech udělal.

Bohužel se přišlo na to, že Itachi svou rodinu MUSEL zabít, protože se Uchihové pokoušeli o převrat v Listové a tím začátek občanské války. Rada vesnice o tom však věděla a přikázala mu Uchihy vybít, což on poslechl, aby se vyhnul zbytečnému krveprolití. A protože byl Sasuke nejmilejší osobou z jeho rodiny, rozhodl se jej ušetřit a dát mu možnost přežít. V jeho úkolu mu pomáhal Madara Uchiha, od něhož se Zasuje doví pravdu.

Itachi trpí jakousi nemocí, která nelze vyléčit a na kterou pomalu ale jistě umírá. V době jeho smrti mu údajně bylo 21 let.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama