Uchiha Sasuke

27. června 2012 v 20:01 | George HeyDuck |  Postavy

Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Věk
12 - 16+ let (jak příběh pokračuje, stárne)
Pohlaví
Muž
Druh
Člověk
Titul
Genin, Mstitel, Nukenin, Genius
Karma
Zlá
Autor
Masashi Kishimoto
Hraje
Noriaki Sugiyama
Blízcí
Naruto Uzumaki, Sakura Haruno, Orochimaru,Kakashi Hatake, Itachi Uchiha
Výskyt
Naruto

Popis

Ten tmavovlasej fešák je Sasuke Uchiha, "génius" který je nejenom velmi chytrý, ale také má doslova vrozené dispozice pro boj a "kouzla". Sasuke je celkem náfuka a myslí si, že ho Naruto i Sakura budou jenom zdržovat. Členka jeho týmu Sakura, Sasukeho miluje i přes všechny ignorace z jeho strany. I ostatní většina dívek v jeho věku z něj nemůže spustit oči.

Pozor: Následující část textu může obsahovat vyzrazení děje a osudu postavy!

Jeho klan byl jedním z nejobávanějších v celé zemi, před několika lety, když bylo Sasukemu asi 6 let však jeho bratr Itachi Uchiha zavraždil všechny členy jeho klanu až na Sasukeho. Sasuke je ochoten obětovat vše aby svého bratra zabil, pomstil svůj klan a splnil tak vlastně i jeho přání. O pár let později, když bylo Sasukemu 12 let, se rozhodl spojit se s Orochimarem aby získal sílu a zabil svého bratra Itachiho. Celá vesnice z toho byla chvíli na větvi, ale Naruto, Sakura a Kakashi se s jeho útěkem vyrovnávali dlouho. Naruto se rozhodl zesílit, aby získal Sasukeho zpět. Trénoval 2 a půl roku s Jiyrayou a poté se vrátil zpět do listové vesnice. Dvakrát měl šanci Sasukeho dostat zpět. Tyto pokusy však byly marné.

Zrada


Sasuke po půl roku, kdy si měl Orochimaru vzít Sasukeho tělo, (Sasukeho o tom však věděl)tak Sasuke Orochimara zabil svými schopnostmi co se naučil. Potkal Kabuta a nechal ho jít.Kabuto byl celý vyděšený, že jeho pán je mrtvý. A rozhodl se Orochimarovo tělo vzít. S ním získal velké schopnost. Sasuke si zatím sestavil tým Hebi, (japonsky had)později ho ale přejmenoval na Taka (japonsky jestřáb).Tým se skládal ze členů Sasuke,Jugo,Karin a Suigetsu. Jugo měl dvě povahy.Byl takové "neviňátko" co měl rád přírodu a z druhé strany byl démon s prokletou pečetí od Orochimara. Démonem se stával, jen když byl kolem něj strašný hluk, vystrašil ho někdo, nebo jej naštvali. Karin byla snado naštvatelná a taky byla zamilovaná do Sasukeho. Umí schopnost, že vycítí nepřítele na velkou vzdálenost. Suigetsův živel byl suiton a je to jeden z legendárních samurajů a dokáže se proměňovat ve vodu, např. když do něj někdo porádně praští.

Přechod k Akatsuki


Sasuke později zabil svého bratra Itachiho, což nebylo tak jednoduché. Tím se splnilo jeho poslání. Po Itachiho smrti se Sasukeho tým přidal k akatsuki a Sasuke měl druhý cíl a to: Zničit listovou vesnici. U Akatsuki se dali do ruzných dvojic, a taky tým Taka hodně dokázal. Zkouška o přijetí do organizace byla taková, že museli přinést 8ocasého démona, čímž byl Kille Bee. Ukázala se však, že to byl klon.
Postavy.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama