Haruno Sakura

5. července 2012 v 13:37 | Admin-George HeyDuck |  Postavy

Věk
12 - 15+ let
Pohlaví
Žena
Druh
Člověk
Titul
Chunin
Karma
Kladná
Autor
Masashi Kishimoto
Hraje
Chie Nakamura
Blízcí
Naruto uzumaki,Hatake Kakashi
Výskyt
Naruto
OSOBNOST

Sakura je Geninem ve Skryté Listové vesnici. Nemá velké nadání na jutsu, ale přátele ochránit umí i jinak. Její specializace je výborná koncentrace chakry, díky které převyšuje alespoň v něčem Sasukeho a Naruta, v prvních dílech. Nebo nadání na léčitelské techniky. Když na to přijde má i obrovskou sílu, zvláště, když "mlátí" Naruta za jeho "paličotost".Sakura se může na první pohled zdát jako velice silný ninja, ale uvnitř je plachá a citlivá dívka, která miluje nadevše Sasukeho a Naruta jen bije a přehlíží. Možná proto, že nechápe jaké to je, když ani jeden z nich nemá rodiče, což jí také Sasuke nejednou vyčetl.

SAKUŘINO VNITŘNÍ JÁ


Sakura má (jak jste si možná všimli) druhé já, které se někdy až hrubě dere na povrh a zasahuje do děje. Ze začátku je to příliš časté. Později už ne tolik. Jak znáte Sakuru vždy milou a usměvavou tohle její já, je poněkud jiné. Hlasitější a průbojnější. Objevuje se ve dvojí podobě. Buďto jako Velice šťastné, to se objeví, když něco Sakura "zmákne" na 100%. To druhé je velké zklamání. Její nejoblíbenější slovo, pokud má zrovna vnitřní chvíli je: Shaannarou (Šan-naró). Do anime vám to překládám jako "Sakra JO!" nebo "Kua JO!". Tohle slovo totiž nemá žádný překlad.

SAKURA A JEJÍ DĚTSTVÍ


Dětství na akademii nebylo až tak pěkné, hlavně ze začátků. Ostatní děti se smály jejímu tzv. velkému čelu, i přesto, že byla Sakura velice krásná holčička. Až jednoho dne se spřátelila s velmi milou dívkou jménem Yamanaka Ino, která jí věnovala stuhu na její čelo. Staly se z nich nejlepší kamarády. Sakura vzhlížela k Ino jako ke svému vzoru a chtěla být a vypadat jako ona. Až však zjistili, že milují obě stejnou osobu a to - Uchihu Sasukeho, Sakura jí vrátila stuhu a prohlásila, že odteď jsou rivalkami.

TÝM 7


Sakura se po úspěšném složení akademických zkoušek dostala do týmu s Narutem a Sasukem. Kakashi Hatake, Jounin z Listové byl jejich sensei a jeden z nejlepších ninjů. Sakura měla oči jen pro Sasukeho a jak už jsem psal výše - Naruta jen ponižovala, nebo si jej nevšímala. A přitom si vůbec neuvědomovala, že ten o kterého má zájem jí absolutně přehlíží jako ona Naruta a Naruto se o ní zase zajímá jako ona o Sasukeho. To jí dojde až hezkých pár dílů dále. Uvědomí si, že ne Sasuke, ale hlavně Naruto pro ní vždy riskuje život, i když ho vlastně pořád jen shazuje. I Sasuke, když na to přijde jí dokáže zachránit. Sakura má výčitky, že není tak dobrá jako oni a vždy, když je v nebezpečí musí se spoléhat na štěstí, že jí zachrání Sasuke, Naruto, nebo i Kakashi-sensei.

OSOBNÍ


Sakura má v anime 12 let, později v Shippuudenu má 15 let. Její rivalkou je Ino a její láska vždy byl Sasuke. Oblíbené jídlo jsou knedlíky Anko. Má dobrou paměť na kvízy a logické hry.

TECHNIKY


Oukashou
Saikan Chuushutsu no Jutsu
Sakura Fubuki no Jutsu
Shousen no Jutsu

Pozor: Následující část textu může obsahovat vyzrazení děje a osudu postavy!

SAKURA POZDĚJI

Sakura se v pozdější době velice změní. Jejím mistrem je Pátá Hokage - Tsunade, legendární Sannin. Sakura získá pod jejím tréninkem obrovskou sílu.

Spekuluje se o tom, že Sakura, Naruto a Sasuke budou další Sanninové. Protože Tsunade trénuje Sakuru, Orochimaru má v moci Sasukeho a Naruto je pod vedením Jiraiya.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama