Tsunade

22. července 2012 v 14:31 | Admin-George HeyDuck |  Postavy
Tsunade


Věk
50 let
Pohlaví
Žena
Druh
Člověk
Titul
Pátý Hokage,Sannin,Princezna,Legendární Smola
Karma
Kladná
Autor
Masashi Kishimoto
Hraje
Masako Katsuki
Blízcí
Naruto Uzumaki, Jiraiya, Orochimaru, Nawaki, Dan
Výskyt
Naruto
TSUNADE A DĚTSTVÍ


Tsunade byla v týmu s Orochimarem a Jiraiyaou. Jejich sensei byl třetí hokage - Sarutobi Hiruzen. Všichni tři členové týmu dostali označení jako Legendární Sanniové. Tsunade je jedna z největších léčitelek a má obrovskou fyzickou sílu, kterou dokáže rozbíjet a ničit vše co jí přijde do cesty. Stejně jako Jiraiya nebo Orochimaru i jí je 50 let. Ale díky technice Henge no Jutsu vypadá na 20 let. Ovšem to Naruta neodradí, aby ji neříkal Bábi Tsunade nebo-li, Tsunade-baachan.

Pozor: Následující část textu může obsahovat vyzrazení děje a osudu postavy!

TSUNADE A LÉČITELSTVÍ


Jak bylo již zmíněno, Tsunade je obrovskou oporou v oblasti léčitelství. Je věhlasně známá svým lékařským uměním a bezesporu je v tomto ohledu i nejlepší. Proto se na ní obrátil i jeden ze Sanninů - Orochimaru, který měl při boji s Třetím Hokagem ochrnuté ruce. Za to by prý vrátil jejího bratříčka Nawakiho a jejího přítele Dana zpátky k životu. Tsunade se velice rozmýšlí. Pokud by Orochimarovi pomohla, on by zničil Listovou a když mu nepomůže nebude mít zpátky dvě nejbližší duše. Rozhodne se, že Orochimarovi nepomůže.

BITVA TŘÍ SANNINŮ


Samozřejmě je vystavena boji, kde se znovu střetnou tři Sanninové. Tsunade s pomocí slimáka Katsuyu a Jiraiya díky Gamabuntovi zvítězí. Tsunade je však smrtelně raněná, když brání vlastním životem Naruta. Orochimaru jej chce zasáhnout svým mečem Kusanagi no Tsurugi. Ale Tsunade se nechává probodávat za něj. Uvědomí si, že to ona je další Hokage a musí chránit každého člena Listové. Zvláště Naruta, který jí připomíná sen Nawakiho i Dana. Naruto jde za svým cílem stát se Hokagem, nezastaví ho zhola nic. Pomocí regenerace buněk, která je její technikou a stojí obrovské množství chakry se vyléčí ze zranění a Orochimaru s ní prohraje.

TSUNADE A JEJÍ ZÁRMUTEK


Když Jiraiya a Naruto Tsunade objevili, byla jasně rozhodnuta nepřijmout titul Hokageho. Tento titul by prý vzal jedině blázen. Načež Naruta tyto slova obrovsky raní a dožaduje se vysvětlení proč by měla být zrovna ona Hokagem. I přesto, že Naruto na vlastní kůži pocítí její sílu, pořád nesouhlasí s tím, že má být Hokage. Chce na ní použít Rasengan, ale ten se nepovede. Tsunade se mu vysměje a řekne, že když dokáže ovládnout do týdne tuto extra těžkou techniku, kterou nikdo do týdne nemůže ovládnout uzná ho a dá mu svůj přívěsek, který má cenu třech hor. Naruto prohlásí, že takovou cetku nepotřebuje, ale když se dozví, že jejím dědečkem byl První Hokage, který jí tento amulet dal. Bez váhání jej přijme.

Na oné bitvě tří Sanninů, použije opravdu Naruto Rasengan proti Kabutovi. Všichni jsou ohromeni a Tsunade uzná Narutovu sílu a předá mu přívěsek. Naruta však vyčerpání málem zabije.

HAZARD


Nutno zmínit, že Tsunade má obrovské sklony k hazardu. Jen málokdy se stane, že vyhraje obrovský balík. Spíše je zadlužená a nemá, čím by splatila dluhy, proto utíká. Znát jí můžeme i pod přezdívkou - Legendární lempl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama