Jinchuuriki

13. října 2012 v 11:28 | George HeyDuck


Jednoocasý démon ( Gaara )

Stejně jako Naruto, je i Gaara nositelem démona, avšak do něj byl zapečetěn ještě před narozením. Vypěstoval si nedůvěřivost k ostatním lidem. Byl si jist, že jako takového jej nikdo nepochopí. Myslel si, že pro něj neexistuje nikdo, kdo by ho bral jako sobě rovného, měl ho rád a přitom ho pochopil.
Po čase však narazil na někoho, kdo si kladl stejnou otázku. Na Uzumaki Naruta, kterého od malička nikdo nechápal, stejně jako Gaaru. Nebo-li jak řekla Tsunade i Kakashi: "Jediný, kdo může zcela pochopit Jinchuuriki, je jiný Jinchuuriki."

Gaara si díky tomuto záhadnému Geninovi uvědomil, že život nespočívá jen v tom "miluj sám sebe", ale také v tom milovat ostatní a chránit je. Sám řekl Kankurovi, že za tuto zkušenost děkuje právě Narutovi, který ho naučil, co je to ochraňovat druhé a cítit jejich bolest.

Nibi no Nekomata

Nibi No Nekomata

Nii Yugito Bojovala s Členy z Akatsuki (s Hidanem a Kakuzem) Bohužel Kakuzo a Hidan byli silnělší než ona.
Nibi no Nekomatu vyjmula Akatsuky z těla Nii Yugito.
Nii Yugito uměla Nibi velice dobře ovládat, dokázala se proměnit v miniaturní Nibi no Nekomatu a uměla dobře ovládat jeho Chakru...


Sanbi no Isonade

Sanbi no Isonade je Trojocasý Bijuu. Nemá svého Jinchuurikiho a žije v jezeře. Nabývá tvaru velké želvy s třemi ocasy. Kabuto ho chtěl zapečetit do malého kluka Yuukimara, který jeho sílu dokáže ovládat, ale tento plán mu překazila Listová. Ani Listové se nepovedlo Sanbiho polapit a nakonec padl do rukou Akatsuki. Měl ho lapit Tobi, ale moc se mu to nepodařilo, tak se Deidara ujmul jeho práce a Sanbiho chtytil sám.


Yonbi no Sokou

Yonbi no Sokou je Čtyřocasý Bijuu a nabývá tvaru gorily se čtyřmi ocasy. Veškeré jeho techniky jsou spjaté s lávou, ohněm.
Byl zapečetěn do Roshiho z Iwagakure no Sato, který díky němu ovládá Youton (element lávy),ale zanedlouho byl zabit Kisamem
Gobi no Houkou

Gobi no Houkou byl lapen Itachim a Kisame pro účel Akatsuki. Nabývá tvaru psa-vlka s pěti ocasy. Má překrásnou bílou srst. Každý jeho ocas představuje jeden živel a díky tomu dokáže ovládat všech pět elementů. Má ohromnou sílu a dokáže napáchat neuvěřitelné škody. Byl velmi ošklivě zraněný, když společně s Nekomatou vyzval Kyuubiho na souboj. Také se říká, že je bohem iluzí a snů. Když vyje, šíří kolem zvláštní energii díky které ostatní zvířata nebo lidé mají halucinace


Rokubi no Raijuu

Rokubi no Raijuu nebo-li Šestiocasý Bijuu nabývá tvaru lasičky, ale v seriálu je zobrazován jako slimák. Je zapečetěň do Utakaty. Byl bohem blesku a hromu, ale kvůli Osmiocasému svůj post. ztratil. Když bojuje, může vypouštět obrovské množství elektřiny, kterou využije v boji. Nakonec byl chycen Peinem pro účel Akatsuki.


Shichibi no Kaku

Fuu byla kunoichi z Vodopádové,vůbec nic se o ní neví. Byla zabita Akatsuki,asi Itachim a Kisamem..


Hachibi no Orochi

Kiraa Bee přezdívaný Killer Bee má v sobě osmiocasého démoná Hachibiho. Má hnědou pleť nosí brýle a rapuje ( falešně ) . Učí Naruta používat a ovládat Kyubiho a společně s ním v boji spolupracuje..

Kyuubi no Youkou

Naruto prožíval stejně jako Gaara tvrdé dětství. Rodiče mu zabil démon, kterého má v sobě .
Když Naruto bojoval proti Kuubimu potkal svojí mámu Kushinu Uzumaki a získal Kyuubiho čakru.
Naruto se učí ovládat kyuubiho čakru a jde mu to velmi dobře.


Juubi

Juubi byl prvním a samozřejmě také nejsilnějším démonem na celém světě. Nedalo se proti němu prakticky vůbec nic dělat.
Až Poustevník šesti cest, zvaný Rikudou Sennin, první ninja a také první člověk, který použil ninjutsu, svou mocí zapečetil "dočasně" Juubiho do svého těla a stal je tak Jinchuriki. Prvním člověkem, kterým měl v sobě sílu démona.
Ovšem tuto moc nechtěl mít nadosmrti, proto ke sklonku života, posbíral své zbývající síly a rozdělil jeho děsivou chakru na 9 kousků. Jeho chakra se nesla vzduchem a spojila se v součást s měsícem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama